پیام تبریک نوروزی شهردار اینچه برون

هوالجمیل و یحب الجمیل

یامقلب و القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهاریا محول و الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

فروردین سر آغاز فصل تغییر چهره طبیعت و رویش گلهای نو و پوشیدن جامه سبز درختان و نغمه سرایی پرندگان است که سردی بی روح زمستان را از یاد میبرد و رایحه ی خوش گلهای طبیعت ترانه عشق خدا شناسی و امید به آینده طنین می کند. تغییر در طبیعت و احوال نشانه عظمت خدای بزرگ است . خدایی که مهربانی با هم بودن،بفکر ویادیکدیگروکنار هم بودن وحل مشکلات همدیگر را سفارش وتاکید می نماید. خدایی که زیباست وزیبایی هارا را دوست دارد. آغاز سال 1393 را به شما سرور گرامی وبزرگوار صمیمانه تبریک وتهنیت عرض مینماییم آرزوی عزت وسربلندی وداشتن زندگی شاد ولذت بخش ، به دوراز دغدغه های زندگی ماشینی ومادی دنیا را برای حضرتعالی وخانواده گرامیتان از خدای مهربان مسئلت مینمایم.

تازه یلداتازه دوسلارکوپ بولسن     تازانینگ یانیندان آیرلماسین کونه لار

خدمتگزار شما
بـهـمـن مـهـرورز
شهردار اینچه برون

کمیته گردشگری مرزی در گلستان تشکیل شد

فرمانده مرزبانی گلستان: کمیته گردشگری مرزی در گلستان تشکیل شد
فرمانده مرزبانی استان گلستان از اجرای طرح گردشگری مرزی در استان گلستان در ایام تعطیلات نوروز ۹۳ در مرزهای استان خبر داد.
ولی الله رضایی نژاد امروز در گفتگو با خبرنگار تسنیم در گلستان افزود: این طرح برای دومین سال به صورت پایلوت در مرزهای استان گلستان اجرا می شود.
وی با اشاره به تشکیل کمیته گردشگری مرزی در ستاد تسهیلات سفر استان گلستان افزود: این کمیته شامل بخش های برنامه‎ریزی، نظارت و ارزیابی، امداد و نجات، حقوقی، فرهنگی، اجتماعی و اسکان است.
فرمانده مرزبانی گلستان گفت: در تعطیلات نوروز 93 چهار ایستگاه در مناطق مرزی داشلی برون و اینچه برون و مناطق مرزی ساحلی بندرترکمن دایر خواهیم کرد.

تالابهای گلستان آماده پذیرایی از مسافران

گرگان - خبرگزاری مهر: "آلاگل"، "آلماگل" و "آجي گل" سه تالاب بين‌المللي بخش مرزي "داشلي برون" گنبدكاووس از جمله نقاط ديدني وجذاب استان گلستان محسوب می شود كه در فصل بهار زيباتر از فصلهاي ديگر سال است و از سویی دیگر نیز در فصل مهاجرت هر ساله میزبان پرندگان مهاجر می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اين تالابها در مسير 80 كيلومتري شهر گنبدكاووس قرار دارد و اداره حفاظت محيط زيست گنبدكاووس، محيط‌بانان خود را به صورت تمام وقت مستقر كرده تا آماده ارايه خدمات به مسافران و گردشگران باشند.

تالاب "آلاگل" در شرق جاده اينچه‌برون - آق قلا قرار دارد و مساحت آن در زمان پرآبي به دو هزار و 500 هكتار مي‌رسد.